На Черкащині завершився процес затвердження місцевих бюджетів на 2021 рік

Дата: 28.01.2021 16:33

Попри непрості дебати, 25 січня 2021 року депутати Корсунь-Шевченківської міської ради прийняли рішення про бюджет громади на 2021 рік. Таким чином в області завершився процес затвердження місцевих бюджетів на цей рік, інформують у Департаменті фінансів ОДА.

Відтак, розпочався процес їх виконання в умовах нового адміністративно-територіального устрою з метою забезпечення надання якісних та сучасних бюджетних послуг безпосередньо жителям громад.

Нагадаємо, Черкаська обласна рада ухвалила обласний бюджет Черкащини на 2021 рік 24 грудня. Бюджет збалансований за доходами і видатками та становить 2 млрд 677 млн грн. На 51% бюджет сформовано за рахунок власних доходів обласного бюджету та на 49 % – трансфертів з державного бюджету.

Джерело: https://cutt.ly/jj6ifvY