Щодо відшкодування вартості лікарських засобів

Дата: 14.01.2021 08:26

Фото без описуЗ метою забезпечення громадян своєчасною та актуальною інформацією щодо перебігу гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19), Міністерством охорони здоров’я України (далі – МОЗ України) забезпечено роботу національного контакт-центру з протидії поширенню COVID-19 за безкоштовним номером 0-800-60-20-19, який розпочав свою роботу 02 листопада 2020 року.

Від початку роботи національного контакт-центру зафіксовано стрімкий ріст кількості звернень, пов’язаних із питаннями відшкодування вартості лікарських засобів, зокрема тих, які придбані пацієнтами з метою профілактики та лікування COVID-19.

З огляду на зазначене та враховуючи важливість своєчасного інформування громадян щодо зазначених питань МОЗ України звернулося до Міністерства соціальної політики України з проханням надати роз’яснення щодо передбачених законодавством можливостей такого відшкодування та покрокових алгоритмів з його отримання.

Завантажити лист