Жашківському ЗЗСО №3 ім.І.Ляшенка передано нову техніку (ФОТО)

Дата: 18.01.2021 16:14

Фото без описуМатеріально-технічна база Жашківського закладу загальної середньої освіти №3 ім.І.Ляшенка поповнилася новими комп’ютерами, ламінатором, відеопроектором та екраном для нього.

Цю техніку сьогодні вручили педагогічному колективу міський голова Ігор Цибровський, його заступник Віта Куровська та начальник відділу освіти Жашківської міської ради Валентина Савицька. Обладнання придбано за кошти депутатських фондів бюджету громади депутатів попереднього скликання (А.Васькевич, О.Горбаня, А.Завертаної, М.Миколюка, А.Мурадяна, А.Стовбуна, М.Цимбала).

Нещодавно в цьому закладі виконано ремонт електропроводки (на суму 197 000 грн) та розпочато облаштування харчоблоку. Закуплено меблі для лінії роздачі страв та техніку для кухні (електром’ясорубка, овочерізка, холодильна шафа, холодильник, посудомийка, конвекційна піч, плита, пекарська шафа, електросковорідка) на загальну суму близько 310 000 грн.

Очільник громади Ігор Цибровський зауважує: «За новими стандартами організації навчального процесу потреби в техніці в цій школі ще є. Але ми змушені визначати пріоритети. Приміром, наразі є нагальна необхідність завершити ремонт даху, модернізувати вентиляційну систему, здійснити ремонт харчоблоку. Окрім того, після доєднання сіл до Жашківської громади, додалися заклади освіти, які теж потребують розв’язання подібних нагальних проблем. Усі ці питання на контролі і будуть поступово вирішуватися».