Комп'ютери від БФ "Нова громада" для Вороненського ЗЗСО (ВІДЕО)

Дата: 12.01.2021 15:48

З нагоди новорічно-різдвяних свят учні Вороненського ЗЗСО І-ІІІ ст. отримали комп'ютерну техніку від щедрих благодіників. П'ять нових сучасних комп'ютерів особисто презентував колективу школи, напередодні Нового року, керівник соціальних проєктів БФ «Нова Громада», депутат Черкаської обласної ради Віктор Погорілий. Загалом на це обладнання із фонду було виділено близько 60 тис.грн.

Успішна реалізація будь-якої справи залежить від тісної взаємодії влади та бізнесу, котрі, працюючи, рухаються в одному напрямку - розвитку та покращення соціальної інфраструктури задля комфорту місцевих жителів. За таким принципом будують свої відносини з органом місцевого самоврядування керівництво та волонтери БФ «Нова Громада», постійно співпрацюючи з установами Жашківської територіальної громади, зокрема і закладами освіти. Так, наприкінці 2020 року волонтерами фонду, вже традиційно, було передано в дитячі установи 1100 подарунків із солодощами та ілюстрованою книжкою «Маленький принц». А волейбольній команді села Скибин презентовано спеціалізовані волейбольні костюми, що безумовно сприятимуть кращим виступам спортсменів і новим перемогам.