Нові перемоги жашківчан в онлайн-конкурсі (ВІДЕО)

Дата: 12.01.2021 14:08

Фото без описуНові перемоги жашківчан в онлайн-конкурсі стали приємним завершенням творчих здобутків Жашківської територіальної громади за 2020 рік.

20-30 листопада у Вижниці, що на Буковині, відбувся V ювілейний відкритий фестиваль-конкурс української естрадної пісні ім. Назарія Яремчука “ Пісня буде поміж нас”, який в умовах карантину проходив в онлайн-форматі. На фестиваль подали заявки і працівники та аматори КЗ “Жашківський міський будинок культури”. І, як результат плідної роботи та реалізації креативний ідей, талановиті жашківчани напередодні Нового року отримали заслужені нагороди.

Мішаний ансамбль «WORLD OF FOUR», керівником якого є В.Я.Гребенюк, зайняв 2 місце з вокальними номерами «Все минає» з репертуару Назарія Яремчука та “Ой, чорна, я си чорна» (українська народна пісня).

Подяка усім учасникам художньої самодіяльності, котрі своєю творчістю прославляють Жашківську територіальну громаду.

Вітаємо з іще однією перемогою наших земляків!

Бажаємо успіхів, наснаги і нових нагород у Новому 2021 році!