Увага! Обговорення!

Дата: 12.01.2021 12:46

Оприлюднення матеріалів містобудівної документації

з метою врахування громадських інтересів.

Законодавче обґрунтування.

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»

«Порядок розроблення містобудівної документації», затверджений  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництвата житлово-комунального господарства України 16.11.2011 № 290.

«Порядок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555.

ДБН Б.2.2-2019 «Планування та забудова територій».

Назва проекту містобудівної документації:

«Детальний план території частини кварталу житлової забудови і колишнього господарського двору з метою розташування адміністративно-побутової будівлі з гаражами та СТО на один пост по вул. Світанковій, 49, у м. Жашків Черкаської обл.» (далі – Детальний план території).

Даний детальний план території розроблений згідно рішення Жашківської міської ради від 27.11.2019 № 20-53/VIII приватним підприємцем Білецький В.А. (сертифікат серія АА № 003224 від 15.07.2016) та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудуванні та архітектури Департаменту будівництва Черкаської облдержадміністрації (витяг з протоколу від 17.12.2020 № 35).

З метою врахування громадських інтересів звернення, зауваження та пропозиції щодо вказаного вище детального плану території приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення матеріалів з 12 січня по  12 лютого 2021 року включно.

Звернення, зауваження та пропозиції надсилати до Жашківської міської ради на адресу: вул. Захисників України,  19,  м. Жашків,  Черкаська обл.,  19201;  тел./факс: (04747)6-11-45

E-mail: vukoncom016@ukr.net

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ