Святкуйте безпечно! Пам'ятайте про карантинні обмеження в новорічну ніч

Дата: 30.12.2020 11:13

Фото без опису24 грудня 2020 року Уряд дозволив у новорічну ніч роботу закладів громадського харчування до 7 години ранку 1 січня. Відповідні зміни внесено до чинних карантинних обмежень, які діють по всій території України з 19 грудня.

Втім Жашківське відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області наголошує: у разі проведення юридичними та фізичними особами святкових масових заходів у новорічну ніч за участі більш ніж 20 осіб, організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра). Дотримуйтесь обмежень, визначених постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 «Про встановлення протиепідемічних заходів на території України гострої хвороби CОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2».