Творчі досягнення Жашківської мистецької школи (ФОТО)
Жашківська мистецька школа – заклад, який було створено півтора року тому для покращення якості мистецької освіти в громаді. Її вихованці та викладачі – активні учасники численних творчих конкурсів, фестивалів та оглядів. Лише останні два місяці учні й педагоги закладу так плідно попрацювали, що й важко перелічити усі їхні досягнення.
Учні КЗ «Мистецька школа» інструментальних класів у листопаді та грудні брали участь конкурсах різних рівнів:
Міжнародний фестиваль – конкурс «Співограй» м.Харків учень Кучер Данило зайняв ІІІ місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано /
Міжнародному фестиваль – конкурсі «EUROPEAN TALENTS 2020» м.Прага учениця Загоренко Ірина зайняла І місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано / учень Царук Володимир зайняв ІІ місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано /
Міжнародний фестиваль – конкурсі « Злата Фест » м.Київ учень Царук Володимер зайняв І місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано /
учениця Пауш Ангеліна зайняла І місце номінація : інструментальне мистецтво / фортепіано / викладач Трубкіна В.В.
Міжнародний фестиваль - конкурсі «OCTOBER DAY 2020» м.Київ Венгльовський Василь зайняв І місце номінація: інструментальне мистецтво /гармошка/ викладач Сухий І.І.
Всеукраїнський фестиваль – конкурс « Осіння палітра талантів» м.Умань Махиня Альбіна зайняла І місце номінація: інструментальне мистецтво /саксофон тенор/
Міжнародний фестиваль – конкурсі Тріумф-Fest м. Черкаси Махиня Альбіна зайняла ІІ місце номінація: інструментальне мистецтво /саксофон тенор/ викладач Верталецький А.В.
Обласний конкурсі виконавської майстерності учнів класу сольного співу м.Черкаси Черкаський музичний коледж ім. С.С. Гулака – Артемовського учениця Гордійчук Іванна зайняла 3 місце, викладач Давиденко А.В.
Всесвітній марафоні конкурс-огляд мистецтв «Stars of the universe» Барбишев Ярослав зайняв ІІ місце номінація: інструментальне мистецтво /баян/
Міжнародний фестиваль-конкурс «Golden Star» м. Одеса Барбишев Ярослав зайняв І місце номінація: інструментальне мистецтво /баян/ викладач Немна А.П.
26.11.20р. у КЗ « Мистецька школа» відбувся шкільний конкурс на фортепіанному відділі « Його величність рояль» , де участь взяли учні таких викладачів:
викладач Коренюк Н.Ю.
1.учень 3 класу Сичак В’ячеслав зайняв І місце
2.учениця 7 класу Коренюк Анастасія зайняла І місце
3.учениця 8 класу Куць Інна зайняла І місце
4.учениця 8 класу Галбул Ангеліна зайняла І місце
5.учениця 4 класу Грабова Сніжана зайняла ІІ місце
6.учениця 2 класу Мура Ірина зайняла ІІІ місце
7.учениця 4 класу Король Аліна зайняла ІІІ місце
викладач Король Л.Д.
1.учень 4 класу Кушніренко Юрій отримав Гран-прі
2.учениця 8 класу Горбівська Наталія отримала Гран-прі
3.учениця 3 класу Волкова Вероніка зайняла ІІ місце
4. учениця 3 класу Донус Марія зайняла ІІ місце
викладач Соловйов Ю.В.
1.учениця 4 класу Ващук Вероніка зайняла І місце
2.учениця 8 класу Дорошенко Анна зайняла І місце
3.учениця 3 класу Хижняк Катерина зайняла ІІ місце
викладач Талімончак М.В.
1.учень 2 клас Сойма Владислав зайняв ІІІ місце
2.учень 2 клас Романюк Руслан зайняв ІІІ місце
викладач Хасанова В.О.
1.учениця 5 класу Курко Вікторія зайняла ІІ місце
2.учень 2 класу Табен Ярослав зайняв ІІІ місце
3.учениця 5 класу Курко Дана зайняла ІІІ місце
4.учениця 2 класу Гарбулінська Аліна зайняла ІІІ місце
викладач Трубкіна В.В.
1.учень 6 класу Царук Володимер отримав Гран - прі
2.учениця 3 класу Загоренко Ірина зайняла І місце
3.учениця 3 класу Пауш Ангеліна зайняла І місце
4. учень 4 класу Кивгило Антон зайняв І місце
5. учень 4 класу Кучер Данило зайняв ІІ місце 6.учениця 5 класу Запорожець Діана зайняла ІІ місце
17.12.20р. відбувся шкільний конкурс на відділі вокально-теоретичному « Пісенна райдуга » де участь взяли учні таких викладачів:
викладач Давиденко А.В.
1.учень 2 класу Сичак В’ячеслав зайняв І місце
2.учениця 2класу Білянівська Вероніка зайняла І місце
3. учениця 2 класу Скрипник Вікторія зайняла ІІ місце
4.учениця 4 класу Ткачук Катерина зайняла І місце
5.учениця 4 класу Мукаїда Марія отримала Гран-прі
6.учениця 3 класу Чернієнко Руслана зайняла ІІ місце
7.учениця Гордійчук Іванна отримала Гран-прі
викладач Почтаренко Л.В.
1.учениця 5 класу Ремізова Амелія зайняла ІІІ місце
2.учениця 5 класу Бердес Софія зайняла ІІІ місце
викладач Коробко І.В.
1.учениця 2 класу Мура Ольга зайняла І місце
Дякуємо за докладені зусилля педагогічному та учнівському колективу та зичимо високих результатів і надалі!