A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Творчі досягнення Жашківської мистецької школи (ФОТО)

Дата: 25.12.2020 12:17
Кількість переглядів: 88

Жашківська мистецька школа – заклад, який було створено півтора року тому для покращення якості мистецької освіти в громаді. Її вихованці та викладачі – активні учасники численних творчих конкурсів, фестивалів та оглядів. Лише останні два місяці учні й педагоги закладу так плідно попрацювали, що й важко перелічити усі їхні досягнення.

Учні КЗ «Мистецька школа» інструментальних класів у листопаді та грудні  брали участь конкурсах різних рівнів:

Міжнародний фестиваль – конкурс «Співограй» м.Харків учень Кучер Данило зайняв ІІІ місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано /

Міжнародному фестиваль – конкурсі «EUROPEAN TALENTS 2020» м.Прага учениця Загоренко Ірина  зайняла І місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано /  учень Царук Володимир зайняв ІІ місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано /

Міжнародний  фестиваль – конкурсі « Злата Фест » м.Київ учень Царук Володимер зайняв І місце номінація: інструментальне мистецтво / фортепіано /

учениця Пауш Ангеліна зайняла І місце номінація : інструментальне мистецтво / фортепіано /   викладач Трубкіна В.В.

Міжнародний   фестиваль - конкурсі «OCTOBER DAY 2020» м.Київ                                Венгльовський Василь зайняв  І місце номінація: інструментальне мистецтво /гармошка/ викладач Сухий І.І.

Всеукраїнський  фестиваль – конкурс « Осіння палітра талантів»  м.Умань  Махиня Альбіна зайняла І місце номінація: інструментальне мистецтво /саксофон тенор/

Міжнародний  фестиваль – конкурсі Тріумф-Fest   м. Черкаси  Махиня Альбіна зайняла ІІ місце номінація: інструментальне мистецтво /саксофон тенор/ викладач Верталецький А.В.

Обласний  конкурсі виконавської майстерності учнів класу сольного співу  м.Черкаси  Черкаський  музичний  коледж  ім. С.С. Гулака – Артемовського учениця Гордійчук Іванна зайняла 3 місце, викладач Давиденко А.В.

Всесвітній  марафоні конкурс-огляд мистецтв «Stars of the universe» Барбишев Ярослав зайняв ІІ місце номінація: інструментальне мистецтво /баян/

Міжнародний  фестиваль-конкурс «Golden Star» м. Одеса Барбишев Ярослав зайняв І місце номінація: інструментальне мистецтво /баян/ викладач Немна А.П.

26.11.20р. у КЗ « Мистецька школа»  відбувся шкільний конкурс на фортепіанному відділі « Його величність рояль» , де участь взяли учні таких викладачів:

викладач Коренюк Н.Ю.

1.учень 3 класу Сичак В’ячеслав зайняв  І місце

2.учениця 7 класу Коренюк Анастасія зайняла І місце

3.учениця 8 класу Куць Інна зайняла І місце

4.учениця 8 класу Галбул Ангеліна зайняла І місце

5.учениця 4 класу Грабова Сніжана зайняла ІІ місце

6.учениця 2 класу Мура Ірина зайняла ІІІ місце

7.учениця 4 класу Король Аліна зайняла  ІІІ місце

викладач Король Л.Д.

1.учень 4 класу Кушніренко Юрій отримав Гран-прі

2.учениця 8 класу Горбівська Наталія отримала Гран-прі

3.учениця 3 класу Волкова Вероніка зайняла  ІІ місце

4. учениця 3 класу Донус Марія зайняла ІІ місце

викладач Соловйов Ю.В.

1.учениця 4 класу Ващук Вероніка зайняла  І місце

2.учениця 8 класу Дорошенко Анна зайняла І місце

3.учениця 3 класу Хижняк Катерина зайняла ІІ місце

викладач Талімончак М.В.

1.учень 2 клас Сойма Владислав зайняв ІІІ місце

2.учень 2 клас Романюк Руслан зайняв  ІІІ місце

викладач Хасанова В.О.

1.учениця 5 класу Курко Вікторія зайняла  ІІ місце

2.учень 2 класу Табен Ярослав зайняв  ІІІ місце

3.учениця 5 класу Курко Дана зайняла  ІІІ місце

4.учениця 2 класу Гарбулінська Аліна зайняла ІІІ місце

викладач Трубкіна В.В.
1.учень 6 класу Царук Володимер отримав Гран - прі 
2.учениця 3 класу Загоренко Ірина зайняла І місце 
3.учениця 3 класу Пауш Ангеліна зайняла І місце 
 4. учень 4 класу Кивгило Антон зайняв І місце 
 5. учень 4 класу Кучер Данило зайняв ІІ місце  6.учениця 5 класу Запорожець Діана зайняла ІІ місце

17.12.20р. відбувся шкільний конкурс на відділі вокально-теоретичному  « Пісенна райдуга » де участь взяли учні таких викладачів:

викладач Давиденко А.В.

1.учень 2 класу Сичак В’ячеслав зайняв  І місце

2.учениця 2класу Білянівська Вероніка зайняла  І місце

3. учениця 2 класу Скрипник Вікторія зайняла ІІ місце

4.учениця  4 класу Ткачук Катерина зайняла  І місце

5.учениця  4 класу Мукаїда Марія отримала Гран-прі

6.учениця 3 класу Чернієнко Руслана зайняла ІІ місце

7.учениця  Гордійчук Іванна отримала  Гран-прі

викладач Почтаренко Л.В.

1.учениця 5 класу Ремізова Амелія зайняла ІІІ місце

2.учениця 5 класу Бердес Софія зайняла  ІІІ місце

викладач Коробко І.В.

1.учениця 2 класу Мура Ольга зайняла І місце

Дякуємо за докладені зусилля педагогічному та учнівському колективу та зичимо високих результатів і надалі!



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь