Перемоги юних книголюбів

Дата: 23.12.2020 11:37

Фото без описуКарантинні обмеження не стають на заваді творчому процесу, особливо, якщо ідеться про любителів книг. Бібліотечні працівники спонукають читачів (особливо дітей шкільного віку, молодь) до участі в конкурсах та змаганнях. І результати спільних зусиль не змушують себе чекати.

Днями в Жашківській центральній районній бібліотеці було відзначено :

• Загарію Ілону (с.Скибин) грамотою Жашківської ЦБС  - за призове місце в обласному етапі у номінації «Знайомтесь, це ми!», вікова категорія 11-13 років. Вірш Ілони було відзначено і на всеукраїнському рівні та увійде до збірки «Творчі канікули»;
  • Діану Харевську (м.Жашків) за участь в обласному конкурсі книжкових відеооглядів «Фабрика вражень» - подякою Черкаської обласної бібліотеки для дітей.

Це одні з найактивніших читачок та учасниць заходів, що проводяться на базі бібліотек. І в дарунок за свою старанність школярки отримали дитячу художню літературу.

Зичимо юним книголюбам подальших успіхів і перемог!