Увага! Громадське обговорення!

Дата: 18.12.2020 10:02

Фото без описуВідповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.

Розроблено містобудівну документацію: «Детальний план частини території земельної ділянки міста Жашків площею 0,0900 га кадастровий номер 7120910100:02:002:0710 по вулиці Перемоги, 19а Черкаської області та земельної ділянки міста Жашків площею 0,3969 га кадастровий номер 7120910100:02:002:0001 Черкаської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами».

Розробник детального плану  території: комунальне проектно – виробниче архітектурно-планувальне  підприємство «Облархбюро» Черкаської обласної  ради.

Термін обговорення: з 18.12.2020р. по 18.01.2021р. включно.

Проектом детального плану території передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки із земель для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами.

В межах земельних ділянок передбачається комплексний благоустрій територій і озеленення земельних ділянок у відповідності з детальним планом території. Також детальним планом території не передбачається розміщення житлових будинків, а найменша відстань від споруди під свердловину до житлової забудови становить 130 м.

Адреса для подання пропозицій та зауважень щодо даного детального  плану території: виконавчий комітет Жашківської міської ради;  вул. Захисників України, 17 м. Жашків Черкаська   обл.; 19201.

Тел. (04747) 6-11-41;  6-17-97

Форма подання пропозиції довільна, анонімні звернення не розглядаються.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ