У Жашкові вшанували ліквідаторів (ВІДЕО)

Дата: 15.12.2020 08:28

Фото без описуУ Жашкові 14 грудня відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС.

Квіти до пам’ятного знаку прийшли покласти ліквідатори, члени сімей ліквідаторів, представники влади району та Жашківської територіальної громади.

Голова Жашківської районної організації Союз Чорнобиль України» Олег Горбань у своїй промові зауважив:

«Від імені чорнобильців району висловлюю щирі слова вдячності міському голові Ігорю Цибровському, котрий сьогодні перебуває у відрядженні, але передавав слова вдячності й підтримки. Дякую виконавчому комітету та депутатам Жашківської міської ради, працівникам усіх установ та організацій, що беруть участь у розв’язанні наших проблем. Також керівнику фонду «Нова громада» Констянтину Невесенку, депутатові обласної ради Віктору Погорілому – за постійну допомогу вдовам чорнобильців. Медичному персоналу Жашківської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної підготовки, котрі в  складний період боротьби з коронавірусом стоять на захисті нашого здоров’я. Низький уклін усім».