Увага! Конкурс!

Дата: 11.12.2020 08:25

Фото без опису «Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

1. Головний спеціаліст відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

2. Провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради. (2 штатні одиниці).

3. Провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

4. Головний спеціаліст сектору інформаційної політики апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

5. Провідний спеціаліст  сектору інформаційної політики апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

6. Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства, цивільного захисту та екології  Жашківської  міської  ради. (2 штатні одиниці).

7. Провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства, цивільного захисту та екології  Жашківської  міської  ради.

Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу. Досвід роботи у відповідній сфері, знання законодавчих та нормативних документів, володіння персональним комп’ютером.

За додатковою інформацією щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків, умов оплати праці звертатись за тел.6-11-42 або за адресою: м.Жашків, вул. Захисників України, 17, каб.5.»