Твори жашківчанки увійшли до альманаху

Дата: 01.12.2020 11:30

Фото без описуПоезії директора, солістки Жашківського МБК та поетеси Катерини Рибаченко увійшли до літературного альманаху «Політ моїх думок», присвяченого поняттям гармонії, життєвої мудрості, осмисленню відносин між людьми, кохання, любові до батьків, дітей, родини та Батьківщини тощо.

Видавництво книг «Лілія» - ініціатор акції – відібрало чотири твори (вірші) авторки: "Розмова з солдатом", "Україні" (на цей вірш було відзнято театралізований відеокліп, який зайняв 1 місце у Всеукраїнському дистанційному Фестивалі Yula Art Fest осінній сезон 2020  в номінації «Оригінальний жанр»); "Козак і джура", "Протистояння".

Зичимо авторці нових звершень і творчого натхнення!

(На фото - зліва направо - начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик та директор, солістка Жашківського МБК та поетеса Катерини Рибаченко)