Для шкіл громади придбали сучасні ноутбуки

Дата: 25.11.2020 15:37

Фото без описуЗавдяки сприянню Жашківської міської ради та депутатського корпусу в заклади освіти поставлено 21 ноутбук з ліцензійним програмним забезпеченням: 11 для  забезпечення освітнього простору перших класів Нової української школи та 10  - для старшої ланки. На сучасному етапі організації роботи закладів освіти наявність комп’ютерів в класах, починаючи з початкової школи, – це ключ  до якісного навчання.  Адже зрозуміло, що комп’ютер не замінить вчителя, а лише робить його роботу простішою та легшою: використання готових матеріалів, швидка підготовка до уроку, зручне проведення тестувань та створення демонстраційних матеріалів стає простішим та сучасним. Крім того, наявність сучасної техніки сприяє якісному підвищенню фахового рівня педагогів, спеціалістів, їх участі в різних проектах, онлайн заходах та допомагає  мати доступ до першоджерел.

Джерело: https://zhashkiv-osvita.gov.ua/news/11-57-50-25-11-2020/