Черкаська область, Уманський район

Жашківчанин увійшов у десятку кращих самбістів на Чемпіонаті світу

Дата: 25.11.2020 09:43
Кількість переглядів: 290

Фото без опису19-21 листопада у м.Мінськ (Білорусь) відбувся Чемпіонат світу із самбо серед майстрів (ветеранів, вік 35+).

У масштабних змаганнях взяли участь спортсмени з 10 країн, серед яких США, Гондурас, Білорусь, Україна, Росія, Казахстан, Литва, Молдова тощо.

У складі збірної України боровся за перемогу і жашківчанин Володимир Русін. В особистому заліку в категорії 50-54 роки він посів 9-10 місце, поступившись росіянину. А в командних змаганнях в категорії 50+ став бронзовим призером. Взяти участь у Чемпіонаті самбіст зумів за фінансової підтримки відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

Це не перші змагання світового рівня Володимира Русіна. Минулого року на Чемпіонаті серед майстрів на Кіпрі він виборов 5-6 місце. Володимир є керівником гуртка з дзюдо Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки Жашківської міської ради, серед його вихованців – призери міжнародних турнірів.

Вітаємо Володимира із чудовим результатом та зичимо успіхів у підкорення спортивних вершин!