Запрацювала центральна магістраль водопроводу в мікрорайоні Городище в Жашкові

Дата: 18.11.2020 16:37

Фото без опису16 листопада працівниками Жашківського ВУЖКГ виконано роботи із встановлення насосів, системи електропостачання та підключення нової гілки  водомережі мікрорайону Городище.

Із поданих 39 заяв приватного сектору на підключення до водомережі – підключено 25 абонентів та ЗОШ №4.

Ідеться про роботу центральної магістралі. А щоб забезпечити централізованим водопостачанням жителів бічних вулиць, наразі розробляється проектна документація.

Конкурс на виготовлення проекту виграв ФОП Бондаренко Кирило Сергійович з ціною 149 899,00 грн. Отож, передбачається,  до центральної магістралі водопостачання мікрорайону Городище буде приєднано 26 вулиць та провулків, зокрема: вул.Сонячна, вул.Черняхівського, пров. Черняхівського, вул.Слобідська, вул.Романа Шухевиха, пров. Романа Шухевича, пров. Лановий, вул.Північна, вул.Урожайна, пров. Північний, вул.В.Стуса, вул.Садова, пров.Садовий, вул.Комарова, вул.Короленка, пров.Городищанський, вул.Патріотів, вул.Довженка, вул.М.Драгоманова, вул.Городищанська, вул.Дружби, пров.Дружби, вул.Дачна, вул.Папаніна, вул.Панфілова, вул.Степова.