Міський голова Ігор Цибровський провів нараду за участю в.о.старост

Дата: 18.11.2020 09:00

Після виборів 25 жовтня до новоутвореної Жашківської територіальної громади увійшли 26 населених пунктів, а колишні сільські голови набули повноважень в.о.старост. І наразі виникла необхідність скоординувати дії представників місцевого самоврядування.

Фото без опису16 листопада під керівництвом міського голови Ігоря Цибровського відбулася нарада за участю в.о. старост. Очільник громади презентував присутнім у залі працівників апарату виконкому Жашківської міської ради, з яким в.о.старост доведеться тісно співпрацювати, та керівників комунальних підприємств.

Обговорювалися питання організаційного, юридичного характеру, кадрові, передачі майна, документів та дотримання антикорупційного законодавства.

Ігор Цибровський в ході наради наголосив: «Важливо організувати нашу роботу так, щоб вона була плідною і якісною. Так званий «перехідний період» не буває безболісним, але наше завдання наразі діяти своєчасно та відповідно до вимог чинного законодавства».