Іван Сухий отримав відзнаку "Прорив року"

Дата: 03.11.2020 11:23
Кількість переглядів: 2067

Фото без опису9 листопада Україна святкуватиме День працівників культури та майстрів народних мистецтв. До цього свята знайомимо вас з діячами культури, які отримали цьогоріч нагороди від Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА

Відзнаку в номінації «Прорив року» отримав Іван Сухий, заслужений працівник культури України, керівник дитячого ансамблю гармоністів в місті Жашків. До міжнародного дня музики Іван Сухий встановив національний рекорд України – він безперервно пів доби грав руками лише на лівій клавіатурі гармошки. Це досягнення зафіксував Національний Реєстр Рекордів України.

Ще кілька фактів про митця:

Має почесне звання “Заслужений працівник культури України”, «Заслужений діяч естрадного мистецтва України», кавалер орденів "За заслуги" ІІІ-го та ІІ-го ступенів.

Працює в Жашківськівській мистецькій школі 43 роки.

За час роботи з дитячим ансамблем гармоністів він пройшов шлях від становлення до присвоєння колективам звання “Зразкового”.

Жашківський ансамбль музичних інструментів із сірників під керівництвом Івана Сухого потрапив у світову книгу рекордів Гіннеса.

Увійшов в десятку кращих гармоністів світу.

Тричі занесений до Книги національного реєєстру рекордів України.

Дослідник, колекціонер, збирач рідкісних гармонік, а також майстер з виготовлення музичних інструментів.
 Засновник і організатор єдиного в Україні багатофункціонального музею Української гармоніки.

Джерело: https://cutt.ly/NgAudm6

Пишаємося та широ вітаємо Івана Івановича із відзнакою

та черговою сходинкою визнання!