Вітаймо "Едем"!

Дата: 26.10.2020 11:23

17 жовтня у м.Києві відбувся V Чемпіонат України ARTDANCE2020. Народний хореографічний колектив «Едем» Комунального закладу Мистецька школа Жашківської міської ради під керівництвом Вікторії Бакуменко взяли участь у Чемпіонаті, де представили чотири хореографічні постановки у різних номінаціях та категоріях.

Категорія MINI / POP DANCE хореографічна постановка «Подарунок» виборола срібло.

Категорія KIDS/HIP-HOP DANCE також стали срібними чемпіонами у своїй категорії.

Старша група колективу представляла два номери у категорії JUNIOR . «Молитва за батьків» CONTEMPORARY DANCE та «Friendly dance» DANCE SHOW і також стали срібними чемпіонами.

На розгляд суддів було представлено 180 хореографічних постановок. Судді ARTDANCE20220 – Яна Цибульська, Дмитро Жук, Олександр Лещенко, Богдан Урхов. Усі діти отримали дипломи. Колектив – грамоти Срібного Чемпіона та кубки.

15 жовтня відбувся V обласний онлайн фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Світлячок 2020» Народний хореографічний колектив «Едем» взяв участь у ньому з трьома хореографічними постановками. Всі постановки отримали призові місця.

Категорія 6 -10 років - 2 місце танець «Шоколадний бум»

Категорія 11 -15 років - 1 місце танець «Посвята жінці»

Категорія змішана - 2 місце танець «Сила всередині нас»

Пам’ятні подарунки переможцям відправлено за допомогою Нової пошти. Колектив отримав кубки, дипломи та солодощі.

Організатори забезпечили дотриманя карантинних норм, а "едемівці" брали участь у змаганнях виключно за згодою батьків.