День працівників освіти (ФОТО)

Дата: 02.10.2020 15:38

Освітян вітали в тісному колі, без урочистостей та святкового концерту. Та позитивна атмосфера була забезпечена завдяки щирим словам вітань та високій оцінці роботи освітянських колективів.

Цього року, 1 жовтня, у мистецькій школі з нагоди Дня працівників освіти зібралися лише керівники шкіл, дитсадків та позашкілля.
Почесним гостем святкового зібрання був міський голова Ігор Цибровський, котрий привітав присутніх із професійним святом, подякував за кропітку, самовіддану роботу, яка ускладнилася в умовах карантину, та за виховання молодого покоління.

Очільник громади та начальник відділу освіти Жашківської міської ради Валентина Савицька вручили відзнаки відділу освіти та міськради присутнім в залі керівникам, а ті, в свою чергу, передадуть їх адресатам в колективах своїх закладів.