Покращення матеріально-технічної бази Скибинського ЗЗСО

Дата: 02.10.2020 15:10

#жашківська_отг #жашків #zhashkiv #освіта #школа #ігор_цибровський #депутат #міська_радаУ рамках робочого візиту до села Скибин, міський голова відвідав місцевий заклад освіти та поспілкувався із уродженцем цього села, депутатом Жашківської міської ради Денисом Курком.
Денис Володимирович всіляко підтримує рідну школу. Так, з депутатського фонду бюджету громади він виділив кошти на закупівлю жалюзі, холодильника для харчоблоку, на ремонт підлоги кухні. А нещодавно придбав гімнастичні мати, волейбольну форму та баскетбольні м'ячі для юних любителів спорту.
Ігор Цибровський відзначив, що саме завдяки подібній тісній співпраці громади і депутата робота місцевого самоврядування є плідною та ефективною.