Черкаська область, Жашківський район

День туризму відзначили "Жашківським тріатлоном" (ВІДЕО)

Дата: 01.10.2020 05:51

Жашківська ОТГ, Жашків, туризм, турзліт, змагання, тріатлонЗ нагоди Дня туризму 25 та 26 вересня на стадіоні імені Юрія Гагаріна пройшли змагання «Жашківський тріатлон», які включали в себе техніки пішохідного туризму, велотуризму та паркового орієнтування. Організатори змагань: відділ культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради (зокрема і КУ «Стадіон ім.Ю.Гагаріна»), керівники Жашківського туристичного клубу «Блудний Грунь» та гуртка «спортивний тeризм» Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки.

25 вересня за звання кращого туриста змагалися школярі – 20 вихованців. Молодші з них долали лише дистанцію пішохідного туризму, старші – змагалися у триборстві:

Пішохідний туризм – молодша група (дівчата)

І місце – Кушнір Аліна

ІІ місце - Кисіль Настя

ІІІ місце - Коновалова  Евеліна

Пішохідний туризм – молодша група (хлопці)

І місце – Козименко Максим

ІІ місце - Довгань Кирил

ІІІ місце - Лазаренко Віталій

«Жашківський тріатлон» (старша група)

І місце – Степанюк Дмитро

ІІ місце - Яцула Денис

ІІІ місце - Тарасюк Вероніка

Варто зауважити, діти долали перешкоди, що не завжди давалися дорослим, котрі підкорювали туристичні вершини на тих самих дистанціях наступного дня – 26 вересня. Участь у змаганнях «Жашківський тріатлон» серед дорослих взяли 7 команд, до яких увійшли 2 учасника – представники закладів освіти, депутатського корпусу Жашківської міської ради, спортсмени-аматори та просто любителі екстриму.

І місце  з техніки пішохідного туризму отримала команда «Позитив» (ЗЗСО №4 м.Жашків).

Кращі результати у велотуризмі та парковому орієнтуванні показали «Діти підземелля» - представники Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Власне «Діти підземелля» вибороли і загальнокомандне І місце в тріатлоні.

Призери отримали нагороди та цінні подарунки від відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради. А приз глядацьких симпатій – мед від турклубу «Блудний Грунь» - команди «Рожеві пантери» (ЗЗСО №5, м.Жашків) та «Позитив у віночках» (ЗЗСО №3 м.Жашків).

ПРОТОКОЛИ ЗМАГАНЬ

ФОТО "ЖАШКІВСЬКИЙ ТРІАТЛОН" (ДІТИ)

ФОТО "ЖАШКІВСЬКИЙ ТРІАТЛОН" (ДОРОСЛІ)