На одній із вулиць Жашкова заборонено автомобільний рух (ВІДЕО. ДОКУМЕНТ)

Дата: 27.09.2020 14:29

З метою недопущення травматизму пішоходів, уникнення аварійних ситуацій, виконавчий комітет Жашківської міської ради прийняв рішення заборонити наскрізний рух на частині вулиці Курчатова.

Батьки учнів та вчителі Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. І.М. Ляшенка звернулися з проханням заборонити рух на на з’їзді з вул. Містечкової на вул. Курчатова, що знаходиться поблизу згаданого закладу освіти. У зимовий період тут особливо небезпечно рухатися: проїжджа частина вузька, тротуару нема, тож школярі часто ходять дорогою.

«Знаю, багатьом власникам авто, що проживають в цьому мікрорайоні, ця ідея не сподобається», - коментує рішення виконкому міський голова Ігор Цибровський. – «Втім ми не могли проігнорувати звернення стурбованих батьків. Просимо вибачення за незручності, та життя і безпека підростаючого покоління в громаді – в пріоритеті».

Про ці та інці новини, зокрема, вуличне освітлення, благоустрій доріг - в сюжеті.