Безпека пішоходів – одне із пріоритетних завдань (ВІДЕО)

Дата: 17.09.2020 09:20

Жашківська ОТГ, Жашків, тротуар, благоустрій, ремонт, Ігор ЦибровськийУ Жашкові завершено благоустрій пішохідних переходів по вул.Захисників України. Тут облаштовано підвищені переходи, встановлено муляжі школярів (щоб звернути увагу водіїв на те, що поблизу школа), проведено упорядкування зеленої зони, укладено дренажні труби для відведення дощових вод. Більшість робіт виконувалися силами Жашківського ВУЖКГ.

Комунальниками також здійснено будівництво тротуару та укріплення узбіччя біля нього по вул.Черкаській. Ділянка біля пішохідного містка на цій вулиці вважається небезпечною зоною для пішоходів, тож облаштування тротуару було необхідним. Матеріали та роботи були профінансовані з бюджету Жашківської громади та депутатського фонду бюджету громади Валентини Савицької. Виконання об'єкту проходило під керівництвом начальника Жашківського ВУЖКГ Миколи Муштаєва та міського голови Ігоря Цибровського особисто.