Про віднесення Жашківського району до “жовтої зони” епідемічної небезпеки поширення СОVID-19

Дата: 15.09.2020 14:18

Фото без описуР О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ КЕРІВНИКА РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ МІСЦЕВОГО РІВНЯ (від 10.09.2020 № 4)
Про віднесення Жашківського району
до “жовтої зони” епідемічної небезпеки
поширення СОVID-19

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р.
№ 338-р “Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації”, постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641, рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.09.2020 №30, розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Черкаської обласної державної адміністрації, з метою мінімізації поширення коронавірусної хвороби СОVID-19 на території району:

1. З 00:00 годин 14 вересня 2020 року установити в Жашківському районі “жовтий” рівень епідемічної небезпеки та додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, заборонити:
відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово); діяльність хостелів;
роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

2. Органам місцевого самоврядування (об’єднані територіальні громади та сільські ради) провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової, соціальної інформації та інші канали інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів.

3. Жашківському відділенню поліції Уманського ВП ГУНП у Черкаській області та Жашківському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області забезпечити здійснення контролю за виконанням вищезазначених обмежень, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Голова, керівник робіт з ліквідації
наслідків надзвичайної ситуації Юрій БАРАБАШ