Міський голова вручив презенти юним футболістам

Дата: 09.09.2020 10:32

Жашківська ОТГ, Жашків, футбол, діти, дитячий футбол, міський голова, Ігор ЦибровськийМіський голова Ігор Цибровський вручив манішки наймолодшим вихованцям школи футболу, що діє при ФСК «Жашків» (тренери Богдан Лавренюк та Олексій Піддубний).

Тренувальний одяг, придбаний за бюджетні кошти відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради, став приємним сюрпризом для юних футболістів. Очільник громади побажав їм успіху в освоєнні спортивних навиків. А для більш ефективних тренувань від себе особисто вручив футбольні м’ячі. І, на останок, під час гри у футбол спробував себе у ролі воротаря й переконався у відмінній підготовці футболістів.

Школа футболу діє вже два роки і наразі нараховує близько 50 вихованців. Цьогоріч школа оголошує новий набір дітей  - 2015 та 2016 року народження. Довідки за тел.: (097) 927 8365.