Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Жашківські боксери стали чемпіонами та фіналістами Чемпіонату Черкаської області

Дата: 07.09.2020 14:22
Кількість переглядів: 2595

Фото без описуЗгідно календарного плану ВКМПСТ Жашківської міської ради була делегована збірна команда боксерів Жашківської ОТГ на чемпіонат Черкаської області з боксу серед чоловіків та жінок різних вікових категорій, ім.Івана Богуна, що відбувся у період 4-6 вересня в м.Черкаси.
236 учасників із 18 команд області боролись за чемпіонський титул та право взяти участь в чемпіонаті України.
Успішно виступила на змаганнях команда Жашківської ОТГ, з тренером Жашківської ДЮСШ, керівником боксерського гуртка ДНЗ "ЖАТПЛ" САМАРОМ І.Д.
У результаті напружених поєдинків успіху досягли:
 ХАРЧЕНКО Ігор у 81кг., завоювавши - II місце, серед чоловіків (офіцер ЗСУ, випускник ЗЗСО №2 м.Жашків)
 САВЧУК Марина у 57 кг., серед юніорок, виборола - II місце (учениця ЗЗСО №2 м.Жашків)
 СМІЛЯНЕЦЬ Владислав у 52 кг., зайняв - I місце, серед молоді (учень ДНЗ "ЖАТПЛ").
 ТЕРНЕСЮК Аліна (учениця ДНЗ "ЖАТПЛ") у 54 кг., серед жінок-молоді,  САВЧУК Ірина (учениця ЗЗСО №5) у 70 кг., серед дівчат, зайняли - I місця ставши чемпіонками області з боксу.
 Команда вдячна за фінансове сприяння Жашківській міські раді та підтримку міському голові Ігорю Цибровському.