Благоустрій тротуарів (ВІДЕО)

Дата: 27.08.2020 16:22

Жашківська ОТГ, Жашків, міська рада, міський голова, Ігор Цибровський, комунальники, ремонт, благоустрій, тротуариПрацівниками Жашківського ВУЖКГ виконано 57 метрів квадратних ямкового ремонту тротуару по вул.Соборній, на що використано 4 900 кг асфальту. Кошти на ремонтні роботи та закупівлю матеріалів виділено з бюджету громади, передбачених на виконання робіт з поточного благоустрою. Завдяки тому, що дрібний ремонт доріг і тротуарів виконують комунальники, а не найняті підприємства, вдається зекономити бюджетні кошти щонайменше на 30%.

Біля новозбудованого тротуару по вул.Захисників України встановлено паркан. Довжина його складає 40 м, вартує близько 19 тис.грн. Роботи зі встановлення виконували працівники Жашківського ВУЖКГ. На думку міського голови Ігоря Цибровського такі парканчики виконуватимуть захисну функцію для пішоходів та попереджатимуть руйнування тротуарів.