Жашківське ВУЖКГ інформує про виконання робіт за період від 10.08 до 14.08

Дата: 14.08.2020 16:45

Фото без описуДОРОГИ І ТРОТУАРИ
Вирізка асфальтного покриття на тротуарі по вул.Соборна, підготовка до ямкового ремонту.
Копка траншеї під монтаж бордюр по вул.Черкаська.
Копка траншеї під монтаж бордюр по вул.Захисників України. Монтаж бордюр по вул.Захисників України.
Облаштування корита під бетонування бордюр вул.Набережна, провул.Набережний, вул.Черкаська.

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ
Покіс трави вул.Перемоги, в парку Слави, біля пам'ятника Чорнобильцям, Афганцям, на центральному кладовищі, на кладовищі мікрорайону Городище, вул.Соборна, вздовж тротуару Героїв АТО, по вул.Шевченка, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Одеська.
Вирубка кленчаків вручну вздовж тротуару Героїв АТО.
Обрізка гілля, навантаження та вивіз вул.Миру.
Сапання клумб на площі Соборній та біля пам'ятника афганцям, навантаження та вивезення сміття.
Полив декоративних насаджень в парку Слави біля пам'ятника Героям АТО
Монтаж декоративного огородження по вул.Захисників України біля пам'ятника Героям АТО.
Обрізка гілля, корчування пенька, навантаження на причіп та вивіз з вул.Миру.
Обробка гербіцидом доріжок на кладовищі мікрорайону Городище.
Обробка гербіцидами доріжок на центральному кладовищі.
Литвинівка – Косіння по вул. Миру рів біля старого кладовища та кругом кладовища біля забору, вул. Шкільна обабіч дороги. Прибирання та старому кладовищі та прибирання на автобусній зупинці.
Марійка –– обкошування території біля братських могил та сільського парку(вул.Миру), облаштування клумби ( обкладання камінням) на перехресті вул..Миру, Лісової, Гагаріна,
Вільшанка – обкіс та прибирання прилеглої території біля ботанічної пам’ятки «п’ятсотлітній дуб», обкіс прилеглої території біля пам’ятника та квітників.
 БАГАТОКВАРТИРНІ БУДИНКИ
Прибирання в під'їздах багатоквартирних будинків.
Заміна лампочок в будинках по вул.Соборна,52, 10
Перевірка роботи електрообладнання в будинках по вул.Волошкова, 23,21,19,17, по вул.Кармелюка, 2,4, вул.Лікарняна, 13,16
 ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ
Перевірка роботи насосів підкачки води
Промивка каналізаційної мережі по місту та біля будинку по вул.Шевченка, 13,Соборна,14.
Встановлення лічильників по вул.Павлова, вул.Молодіжна, вул.Шевченка, вул.Перемоги, вул.Матросова (12 шт.).
Монтаж труб та пробивання стін вул.Городищанська (школа №4).
Зняття лічильників на повірку по вул.Набережна, вул.Академіка Амосова, вул.Макаренка (10 шт.).
Встановлення лічильників по вул.Шевченка(2 шт.), по вул.Миру, пров.Вокзальний (14 шт.).
Ліквідація прориву вул.Райдужна.
Промивка каналізаційної мережі по місту.
Загортання траншеї вул.Городищанська (школа №4).
Промивка каналізаційної мережі біля будинку по вул.Шевченка, 13.
Виконання монтажних робіт по підключенню школи №4 до центральної водомережі, перевірка під тиском.
ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Заміна ламп вуличного освітлення по вул.Чорновола, вул.Паркова, пров.Парковий.
Ремонт підстанції вул.Сахалінська, заміна ізоляторів.
Ремонт лінії вуличного освітлення по вул.Остапа Вишні, пров.Шевченка, вул.Папаніна.
Ремонт лінії вуличного освітлення по вул.Вокзальна. Заміна ламп вуличного освітлення- вул.Набережна, пров.Благовісний, вул.Соборна.
Заміна ламп вуличного освітлення по вул.Панаса Мирного, вул.Глібова, вул.Святкова, пров.Одеський.
Обстеження вуличного освітлення-вул.Сорокотязька, вул. Нова, вул.Одеська, вул.Учительська, вул.Ринкова.
ПОВОДЖЕННЯ ІЗ ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ
Прибирання та вивезення сміття по місту.
Вивіз сміття з контейнерів ВУЖКГ.