Жашківська ЦРЛ повідомила про нові випадки інфікування коронавірусом

Дата: 01.08.2020 15:41

Жашківська центральна районна лікарня повідомила про нові випадки інфікування коронавірусом:

«Адміністрація КНП"ЖашківськаЦРЛ" інформує: 31 липня 2020 р. у 2-х пацієнтів, які перебували на стаціонарному лікуванні у інфекційному відділенні виявлені позитивні ПЛР-тести COVID-19, та 1 – сумнівний».

Міський голова Ігор Цибровський звернувся до жителів громади із проханням дотримуватися карантинних заходів, не нехтувати правилами соціальної дистанції та в разі погіршення самопочуття – повідомляти про свій стан здоров’я сімейного лікаря.

«Кожен з нас сьогодні повинен проявляти терпіння і соціальну відповідальність. Влада громади тримає руку на пульсі подій, і в разі необхідності, - надаватиме допомогу Жашківській ЦРЛ. Але подальша протиепідемічна ситуація цілком залежить від того, наскільки відповідально ми з вами поставимося до заходів безпеки».