Жашківське ВУЖКГ інформує про виконання робіт за період від 30.06 до 3.07

Дата: 05.07.2020 16:34

Фото без описуДОРОГИ І ТРОТУАРИ

Планування грейдером та підсипка ескою дороги по вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Івана Франка, вул.Чехова, вул.Князя Володимира.

Встановлення бар'єрної огорожі по вул.Перемоги

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ

Покіс трави в парку за МБК, в парку Слави, по вул.Миру, вул.Черкаська, вул.Соборна, по вул.Шевченка 4А, біля пам'ятника Афганцям, Чорнобильцям, вул.Захисників України, вул.Княгині Ольги (кладовище), вул.Заводська (гребля), вул.Перемоги, вул.Городищанська, вул.Черкаська.

Ремонт решіток на спортивних майданчиках в парку за РБК. Прибирання, навантаження та вивіз піску з дитячого майданчика в парку за РБК.

Встановлення помосту в зоні відпочинку мікрорайону Цукрозавод (ставок Бурлацький).

Прибирання,  навантаження та вивезення сміття з парку за МБК, з вул.Київська, від кінотеатру.

Порізка гілля, навантаження та вивіз вул.Перемоги, вул.Вокзальна.

Обрізка та формування зелених насаджень по місту.

Покіс трави, ліквідація стихійної рослинності в парку за МБК.

Литвинівка – косіння парку в центрі села, біля автобусної зупинки, біля пам’ятника Голодомору,  територія сільської ради, території нового кладовища, обабіч дороги при виїзді з села.

Скибин –   обкошування  вулиці Героїв Небесної Сотні, біля Меморіалу Слави

Марійка –– обкошування по вул.Миру, вул. Лісовій

Вільшанка – косіння в’їзду у село, обкіс вул. Гагаріна, Обкіс  вул.Терешкова, пам'ятник загиблим воїнам, навколо автобусних зупинок, сквер, гребля.

БАГАТОКВАРТИРНІ БУДИНКИ

Прибирання в під'їздах багатоквартирних будинків. Проведення дезинфекції в під'їздах багатоквартирних будинків.

Дератизація, дезінсекція підвальних приміщень багатоквартирних будинків

Перевірка роботи електрообладнання в будинках по вул.Ринкова 3, 5, 7, вул.Миру 4,6,8.

Робота електромонтера по заявках мешканців багатоквартирних будинків.

Обстеження підвального приміщення вул.Соборна, 26.

Заміна лампочок в будинках по вул.Соборна, 12,14, 26.

Перевірка роботи електрообладнання в щитових в будинках по вул.Волошкова 17, 19, 21, 23.

ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Перевірка роботи насосів підкачки води.

Промивка каналізаційної мережі по місту. Прочищення каналізаційних колодязів біля будинку по вул.Соборна, 26.

Ліквідування прориву вул.Петра Власюка, вул.Соборна 26, вул.Шевченка, вул.Кутузова.

Ремонтні роботи каналізаційних стояків в підвалі будинку по вул.Соборна, 10.

Встановлення лічильників вул.Набережна, вул.Кармелюка, вул.Сергія Короля, вул.Кармелюка. Монтаж лічильника вул.Привітна, 7.

Зняття лічильників на повірку вул.Молодіжна, вул.Захисників України.

ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Заміна ламп вуличного освітлення вул.Райдужна, вул.Лісна, вул.Василя Стуса, вул.Євгенії Любомської.

Встановлення фонарів вуличного освітлення вул.Матросова.

Заміна ламп вуличного освітлення вул. Медова.

Демонтаж освітлюючих пішохідних переходів по вул.Спортивна - вул.Заводська (біля Бобра), вул.Соборна (біля школи №3), вул.Сахалінська.

Встановлення освітлюючих пішохідних переходів вул.Соборна (біля школи №3), вул.Спортивна-вул.Заводська.

Демонтаж та монтаж дорожніх знаків по вул.Захисників України  (біля маг-ну Автосвіт).

ПОВОДЖЕННЯ ІЗ ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

Прибирання та вивезення сміття по місту.

Планування сміття на сміттєзвалищі.