Урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді

Дата: 28.06.2020 21:56

Фото без опису Карантинні обмеження не дають змогу організовувати заходи для широкого загалу. Втім пам'ятні дати не залишаються поза увагою.

Так, 26 червня міський голова Ігор Цибровський, спільно із головою Жашківської РДА Юрієм Барабашем та керуючою справами Жашківської районної ради Наталією Цимбал, взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.
 Очільник громади вручив цього дня сертифікат на обласну премію для молоді за особливі заслуги у розбудові молодіжної політики в області - фіналістці і призерці численних конкурсів та змагань Бондаренко Діані.

Саме за ініціативи Жашківської міської ради досягнення Діани були подані на премію до Черкаської ОДА. І міський голова Ігоц Цибровський відзначив, що такі представники прогресивної, активної молоді варті підтримки з боку влади та громади, адже за ними - майбутнє України.