Жашківська ОТГ інформує (26.06.2020)

Дата: 26.06.2020 12:58

Фото без описуЗА ОФІЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, наданою Жашківською центральною районною лікарнею, за минулу добу по медичну допомогу звернулися 15 громадян. Серед них хворих на ГРВІ та грип (зокрема і COVID-19) не виявлено. Проведено 4 перативних втручання.

За даними Жашківського лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України», в Жашківському районі за минулу добу, станом на 26.06.2020 зареєстровано 1 випадок кишкової інфекції.
 Жашківський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області повідомляє, що доба минула без надзвичайних подій.
ЗАГАЛОМ, ЗА ПЕРІОД КАРАНТИНУ, в Жашківському районі зафіксовано 1 випадок COVID-19.
Бережіть себе та гарного вам дня!