Батьки загиблих воїнів отримали допомогу (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 24.06.2020 09:09

Жашківська ОТГ, АТО, воїни, допомога, Ігор ЦибровськийЗ нагоди Дня батька міський голова Ігор  Цибровський,  спільно з головою ГО «Спілка учасників АТО  Жашківщини»  Василем Якименком, начальником Жашківського  районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іриною Коваль, головою благодійного фонду «Люди мають жити краще» Марією Король – відвідали  батьків воїнів, котрі загинули в зоні проведення АТО/ООС.

Дві сім’ї Жашківської громади - загиблих Бердеса Олександра  Миколайовича та Ястремського Віктора Сергійовича – наразі перебувають в складному матеріальному становищі. Глави цих родин потребують дороговартісного лікування.

Їм була надана допомога у вигляді продуктових наборів, засобів гігієни, одягу – за підтримки:

• депутата Черкаської обласної ради, керівника напрямків «Соціальні проекти» та «Допомога АТО» Благодійного фонду «Нова громада» Погорілого  Віктора,
  • голови Жашківської районної громадської організації «Рада товаровиробників Жашківського району» Валентина Ничипоренка,
  • директора Черкаського обласного контактного Центра  Лариси Ходаковської,
  • начальника відділу «Центр допомоги учасникам АТО» Євгенія Одновола.

Міський голова Ігор Цибровський надав фінансову допомогу та висловив свої співчуття батькам, котрі втратили своїх синів на війні.