Жашківське ВУЖКГ інформує про виконання робіт за період від 15 до 19 червня

Дата: 20.06.2020 19:02

Фото без описуДОРОГИ І ТРОТУАРИ

Обстеження світлофорів та пішохідних переходів, які підсвічуються.

Демонтаж та монтаж дорожніх знаків вул.Лікарняна, вул.Перемоги, вул.Соборна (біля школи №3), вул.Городищанська (біля школи №4), вул.Перемоги (біля автобусної зупинки), вул. Спортивна, вул.Заводська (біля котеджів).

Встановлення дорожніх знаків по вул.Соборна, вул.Лікарняна (біля пам'ятника Голодомору).

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ

Покіс трави вул.Польова, вул.Сорокотязька, вул.Спортивна, вул.Соборна, на старому кладовищі, в парку біля РБК, вул.Перемоги, вул.Соборна, вул.Захисників України,  вул.Київська, біля тротуару Героїв АТО, вул.Євгенії Любомської, вул.Шевченка, вул.Лікарняна.

Сапання клумб на площах в центрі міста, навантаження на причіп та вивіз сміття і бур'янів.

Проведення інвентаризації на центральному кладовищі,

Фарбування дитячих майданчиків вул.Городищанська, вул.Дружби,  вул.Соборна, в парку біля РБК.

Бетонування площадки для встановлення контейнерів

Обробка бур'янів гербіцидами на старому кладовищі.

Обмуровування бордюрного каменю по вул.Соборна.

Ремонт та монтаж огорожі по вул.Соборна (біля маг-ну Аврора) після ДТП.

У с.Литвинівка – косіння біля сільського будинку культури, автобусної зупинки, обабіч дороги вул. Миру до виїзду з села.

Скибин –   обкошування сільського стадіона.

Марійка –– обкошування вул. Миру, вул.Лісова, парк, центр села, вирубування, обрізка кущів і стихійної рослинності по вул.Лесі Українки.

Вільшанка – косіння прилеглої території біля адмінбудинку, дитячого майданчика, спортивного майданчика.

БАГАТОКВАРТИРНІ БУДИНКИ

Прибирання в під'їздах багатоквартирних будинків та на прибудинкових територіях.

Перевірка роботи електрообладнання в щитових в будинках по вул.Соборна 12, 14.

Заміна ламп в під'їздах будинку по вул.Соборна, 52.

Робота електромонтера по заявках мешканців багатоквартирних будинків.

Заміна ламп в під'їздах будинку по вул.Павлова,2, Лікарняна, 13

ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Зняття лічильників на повірку вул.Сусаніна, вул.Шевченка, вул.Разіна, вул.Хрещатик.

Підготовка водомережі мікрорайону Городище до гідравлічних випробувань.

Промивка каналізаційної мережі по місту.

Прочистка каналізаційної мережі по вул.Волошкова 23, по вул.Перемоги за допомогою асабозної машини

Обстеження каналізаційного стояка в будинку по вул.Соборна, 10.

Профілактичні роботи на каналізаційній мережі в підвалі будинку вул.Соборна, 26.

Ремонт прориву вул.Петра Власюка, вул.Шевченка

Демонтаж лічильників обліку води по вул.Шевченка, вул.Князя Володимира, вул.Остапа Вишні, вул.Соборна – в кількості 27 шт.

Промивка каналізаційній мережі біля будинків по вул.Соборна, 10,12, Шевченка, 4А

Чистка каналізаційних труб в ДНЗ №1.

ОСВІТЛЕННЯ

Ремонт вуличного освітлення вул.Перемоги та заміна ламп вуличного освітлення –вул.Князя Володимира, вул.Одеська.

Заміна ламп вуличного освітлення – вул.Черняхівського, вул.Степова.

Обстеження ліній вуличного освітлення – вул.Дружби, вул.Городищанська, вул.Довженка, вул.Садова, вул.Михайла Драгоманова.

Заміна автомата на ТП по вул.Дружби.

ПОВОДЖЕННЯ ІЗ ТВЕРДИМИ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

Заключення договорів на вивезення твердих побудових відходів з населенням та підприємцями.

Вивіз сміття.