Перший випуск Мистецької школи Жашківської міської ради (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 17.06.2020 09:45

Фото без описуЗавершився навчальний рік 2019-2020. Він був першим для новоствореного в Жашківській громаді закладу – Мистецької школи. Днями тут вручали свідоцтва 20 випускникам.

Загалом цього року у Мистецькій школі здобували освіту 408 вихованців. Карантинний період вніс свої зміни і в шалений творчий ритм мистецького простору. Та, незважаючи на дистанційне навчання, учні брали участь в онлайн конкурсах, здобували переможні і призові місця, всі випускники успішно склади іспити. Усе – завдяки самоорганізації вихованців школи, а також – наполегливій праці викладачів.

Місцева влада й педагоги підійшли ґрунтовно до створення мистецького закладу, аби він мав інший статус, формат роботи, а від так – кращу якість освіти. Що й відзначив у вітальному слові міський голова Ігор Цибровський.

БІЛЬШЕ ФОТО - на офіційній сторінці у Facebook