Підсумки Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Відун»

Дата: 10.06.2020 08:20

Фото без описуВідповідно до Положення  про Всеураїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») від 17.10.2018 р. №845, Українським державним центром національно-патріотиного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді 23 травня 2020 року проводився Всеукраїнський онлайн-конкурс «Відун».

До участі у Конкурсі  запрошувалися рої Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура») старшої вікової групи  (15-17 років).

Всі заклади освіти  Жашківської громади активно долучилися  до конкурсу, та згідно первинного протоколу маємо таких переможців:

• Рій «Хортиця» Скибинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів набрав 42 бали і посів ІІ місце;
  • Рій «Жашківські отамани» Жашківської  СПШ №1 набрали 40 балів і посіли ІІІ місце.

Щиро вітаємо учнів та їхніх наставників!