Народний депутат Сергій Нагорняк передав гуманітарну допомогу Жашківській ЦРЛ

Дата: 01.06.2020 18:46

Фото без описуЗавдяки сприянню народного депутата України Сергія Нагорняка Жашківська центральна районна лікарня, в числі інших медичних закладів 199 виборчого округу, отримала гуманітарну допомогу: респіратори, костюми біологічного захисту, захисні маски, окуляри, рукавички тощо (загалом - на суму більш ніж 350 тис.грн.).

«Компанія Нафтогаз України - Naftogaz відгукнулася на моє прохання та надала гуманітарну допомогу для 6 лікарень Черкаськоі? області на загальну суму понад 2 млн 200 тис. грн.», -  повідомляє  народний обранець на своїй сторінці у фейсбук.

Міськй голова Ігор Цибровський зауважив: «Таких медичних засобів бракує постійно, а тим паче – в період карантину. Будь-яка підтримка лікарні на сьогодні є актуальною. Адже від того, наскільки забезпечений медикаментами, засобами захисту, технікою персонал лікарні, - залежить наше з вами здоров’я. Тож від імені всієї громади дякую народному депутату Сергієві Нагорняку за підтримку нашої медицини».