У Жашківській ОТГ пройшла акція «Омріяна іграшка»

Дата: 27.05.2020 21:21

Фото без описуЗа підтримки міського голови Ігоря Цибровського Жашківський районним центром  соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді в Жашківскій ОТГ реалізовано акцію «Омріяна іграшка».

Захід приурочено до Дня захисту дітей та мав на меті презентування близько півсотні іграшок  дітям, котрі виховуються в сім’ях, що перебувають в складних життєвих ситуаціях.

«Акція побудована на альтруїзмі та доброчинності», - розповідає директор Жашківського районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Ірина Коваль. – «Жителі громади і району приносили іграшки, що уже не використовуються, а ми їх доставили діткам, яким цих іграшок бракує. Дякуємо всім, хто пожертвував свої речі для цієї акції, та міському голові Ігорю Цибровському, котрий надав транспорт для доставки презентів».