Жашківське ВУЖКГ інформує про виконання робіт за період від 18 до 22 травня

Дата: 24.05.2020 20:13

Дороги і тротуари

Виконано демонтаж та монтаж дорожніх знаків на перехресті вулиць Захисників України – Благовісна, та Захисників України – вул.Миру.

Триває планування ґрунту по вул.Княгині Ольги, що допоможе захистити дорожнє покриття від передчасного руйнування.

Нанесено дорожню розмітку по вул.Миру та вул.Благовісна.

Благоустрій територій

Здійснювався покіс трави та порослі на старому кладовищі, в зеленій зоні біля Міського будинку культури, по вул.Городищанська, в парку Слави, по вул.Благовісна,

вул.Соборна, вул.Вокзальна, вул.Святкова, вул.Одеська, вул.Героїв АТО, вул.Стуса.

Упорядковано клумби на Соборній площі та площі біля кінотеатру.

Виконано підстригання зелених насаджень по вул.Соборна.

Водопостачання

Встановлено пожежний гідрант по вул.Черкаська, заміна гідрантів, що вийшли з ладу, (вул.Чкалова– 1 шт, вул.Ляшенка- 1 шт., вул.Перемоги – 2 шт,) і ремонт двох гідрантів по місту (Громового-1, Вокзальна -1).

Здійснено регламентні роботи по ремонту водомережі вул.Демуцького, вул.Громового та зачистку розпридільчих колодязів по вул.Волошкова.

Освітлення

Обстежено вуличне освітлення по вул.Лугова. Замінено лампи вуличного освітлення – вулиці Нахімова, Новосельська, Челюскіна, Будівельників, Матросова, Тітова; у с.Скибин – вул.Нова, вул.Шкільна та  в с.Вільшанка.

Встановлення ліхтарів по вул.Клинківського та  вздовж тротуару від вул.Героїв АТО до вул.Перемоги.