Із 23 травня запрацюють міські та приміські маршрути, а з 1 червня – дитсадки (ВІДЕО. ДОКУМЕНТ)

Дата: 23.05.2020 01:52

Жашківська ОТГ, виконком, карантин, дитсадки, транспорт, послаблення карантинуВиконавчим комітетом Жашківської міської ради 22 травня затверджено рішення, яким пом’якшуються карантинні обмеження в Жашківській ОТГ.

РІШЕННЯ ВИКОНКОМУ ЧИТАТИ ТУТ

Автобусні рейси територією громади відновлено за умови дотримання перевізником регулярної дезінфекції, маскового режиму та соціальної дистанції пасажирів.

Питання відновлення роботи дошкільних установ викликало диспути серед учасників засідання. Міський голова Ігор Цибровський наголосив на необхідності ретельно підготуватися до відкриття дитсадків, адже йдеться про здоров’я дітей. Уже наступного тижня очільник громади планує здійснити перевірки дошкільних установ.