Вітаймо гармоністів-переможців!

Дата: 21.05.2020 10:36

Щойно прийшли результати дистанційного Міжнародного конкурсу Балтійський Бриз. Учні Мистецької школи Жашківської міської ради та вихованці Ансамблю гармсоністів  брали участь у цьому конкурсі.

Учасників було більше 400 осіб з Греції, Болгарії, Білорусі, Грузії, країн Прибалтики та України. Учні-жашківчани робили відео своїх виступів і відправляли на розгляд і розсуд високодостойного журі. І ось такі результати: Лауреатами Диплому 1-го ступеню стали Маловічко Ярослав, Дрозденко Олександр, Уросов Віталій, брати Маринчуки Олександр і Богдан, Бондар Софія, Степанюк Дмитро. Лауреатом Диплому 2-го  ступеню - Коробко Дмитро. Викладач Сухий І.І. за підготовку учнів до конкурсу отримав подяку журі. Дипломи конкурсу європейського зразка, англійською моврою. Тож вітаймо переможців та бажаймо їм подальших успіхів!

Іван Сухий