Дитсадок №4 м.Жашків ОНЛАЙН (ВІДЕО)

Дата: 20.05.2020 10:23

Фото без описуУ період карантину освітній процес не припинено. Педагоги підтримують зв’язок із учнями та вихованцями дистанційно, через інтернет.

У Жашківській ОТГ доволі помітною та креативною в цьому ракурсі є робота дошкільної установи №4 «Ромашка». На сайті закладу та сторінках фейсбуку вихователі спільно із батьками та вихованцями проводять фото-марафони, виконують логопедичні вправи, проводять уроки обережності, займаються розвитком логічного мислення. Педагоги готують для дітей цікаві заняття, які включають казки у форматі лялькового театру, вправи із читання та лічби.

У дитсадку №4 роблять ставку на неординарні, нетипові, цікаві для дітей форми роботи, і під час карантину ефективність таких методів не знижується.

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ - на сайті ЗДО №4 "Ромашка"