ОТГ на карантині. Гуманітарну допомогу громаді надали підприємства з китайськими інвестиціями

Дата: 03.05.2020 12:37

Фото без опису5 000 захисних масок та 3 дистанційні термометри передано було сьогодні Жашківській міській раді в рамках карантинної акції. Таку допомогу надали Лі Вей, Ван Пен, Лі Тао – засновники трьох підприємств з китайськими інвестиціями: ТОВ «Саміт Груп» (дир. Роман Стецюк), «ГРІНВУД ІНДАСТРІ» (дир. Наталія Познякова) та ТОВ «Прайд Індастрі ЛТД» (дир. Надія Федоренко).

За словами міського голови Ігоря Цибровського, представники бізнесу охоче ідуть назустріч у вирішенні проблем громади в період карантину: «Керівники згаданих підприємств, будучи соціально відповідальними, на час карантину припинили процес виробництва. Тим не менш, на моє прохання допомогти знайшли ресурси для закупівлі масок і термометрів, за що я їм дякую від імені жителів всієї громади».

Передбачається, масками будуть забезпечуватися співробітники поліції, ДСНС, комунальники. Термометри будуть передані школам і дитсадкам – певний час після завершення карантину за допомогою термометрів контролюватимуть температуру вихованців та працівників закладів освіти.