Відповідаємо на питання. Чому не обробляються деззасобами дороги? (ВІДЕО)

Дата: 29.04.2020 12:30

Фото без описуУ рамках карантину працівниками ВУЖКГ у Жашкові проводиться обробка деззасобами місць загального користування (спортивних та дитячих майданчиків, парків тощо) та під’їздів багатоповерхових будинків.

Чому не обробляються деззасобами дороги?

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами. Тобто зараження може відбутися при тісному контакті із хворим.

Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

АЛЕ!

На відкритому повітрі заразитися вірусом складно. Вірусологи стверджують, що оболонкові віруси, до яких відноситься і COVID-19,  під дією ультрафіолету руйнується.

Поки що найнадійнішими способами вберегтися від інфікування є самоізоляція та соціальна дистанція.