Жашківська ОТГ інформує (29.04.2020)

Дата: 29.04.2020 10:07

За даними Жашківської центральної районної лікарні, не виявлено жодного випадку інфікування коронавірусом.

Жашківське лабораторне  відділення ДУ  «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що за минулу добу зареєстровано 1 випадок  гострої кишкової інфекції.

Жашківський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області та Жашківське відділенням поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області інформують про те, що минула доба у Жашківській ОТГ та районі загалом пройшла без надзвичайних подій та порушень.

Пам’ятаймо про карантинні обмеження та правила соціальної дистанції! Уберегтися від інфекції можемо лише спільними зусиллями. Дбаймо про безпеку свою та оточуючих! Гарного дня!