Жашківська ОТГ інформує (29.04.2020)

Дата: 29.04.2020 10:07

Фото без описуФото без описуЗа даними Жашківської центральної районної лікарні, не виявлено жодного випадку інфікування коронавірусом.

Фото без описуЖашківське лабораторне  відділення ДУ  «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що за минулу добу зареєстровано 1 випадок  гострої кишкової інфекції.

Фото без описуЖашківський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області та Жашківське відділенням поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області інформують про те, що минула доба у Жашківській ОТГ та районі загалом пройшла без надзвичайних подій та порушень.

Фото без описуПам’ятаймо про карантинні обмеження та правила соціальної дистанції! Уберегтися від інфекції можемо лише спільними зусиллями. Дбаймо про безпеку свою та оточуючих! Гарного дня!