Благоустрій стадіону імені Ю.Гагаріна (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 27.04.2020 09:53

Жашківська ОТГ, стадіон імені Гагаріна, благоустрійБлагоустрій стадіону імені Юрія Гагаріна тривав усю зиму – працівники стадіону, відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради та Жашківського ВУЖКГ проводили ліквідацію стихійної рослинності паркової зони, реконструкцію бігової доріжки протяжністю 1,7 км.

Із приходом весни тут здійснюються роботи з озеленення, загрібання листя, побілки дерев та поливу нещодавно посаджених.

Особлива увага приділяється благоустрою футбольного поля, що потребує постійного догляду, обкошування, підсівання та регулярного поливу трави, коткуванням ґрунту, внесення гербіцидів (для винищення дводольних рослин).

Усі роботи та одному з найважливіших спортивних об’єктів виконуються за рахунок бюджетних коштів та за підтримки благодійників (С.Вусик, М.Притика, А.Мурадян, О.Сторожук, В.Надюк, В.Ясінський та ін.).