ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Дата: 09.04.2020 09:33

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЄКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб виконавчий комітет Жашківської міської  ради повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження норм накопичення побутових відходів для житлових будинків та об’єктів невиробничої сфери на території Жашківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 р.р.».

Розробником проєкту регуляторного акта є комунальне підприємство Виробниче управління житлово-комунального господарства

Основною метою проєкту регуляторного акта є поліпшення санітарно-епідеміологічного стану, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та є актуальним для забезпечення стабільної роботи підприємств-виконавців послуг із вивезення побутових відходів, дозволить їм покращити свій фінансовий стан, підвищить якість надання послуг із вивезення побутових відходів та рівень організації робіт у сфері поводження з побутовими відходами.

Проєкт рішенняаналіз його регуляторного впливу  розміщено на офіційному сайті Жашківської міської об’єднаної територіальної громади: http:// zhashkivska.gromada.org.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність - оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об'єднань протягом місяця з дня оприлюднення (13.04.2020 – 13.05.2020) у письмовому вигляді за адресою: місто Жашків Черкаської області, вул. Захисників України, 17, Жашківська  міська  рада, e-mail: vukoncom016@ukr.net

Відповідальна особа – керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тернавська  Олена  Василівна,  електронна адреса: vukoncom016@ukr.net