У Жашківській громаді лагодять дороги (ВІДЕО)

Дата: 23.04.2020 18:46

Фото без описуУ Жашкові поточний ремонт доріг розпочався із вул.Миру – на площі 940 м2 гарячим асфальтом. Далі незначну ямковість буде відремонтовано струйним методом. Наступним кроком є ремонтні роботи на вул.Залізничній.  Так поволі й здійснюватиметься ремонт усіх доріг в громаді з асфальтобетонним покриттям.

Кошти на поточний ремонт доріг було виділено останньою сесією у розмірі 2,5 млн. грн. з бюджету громади. Для кожної ділянки, що потребують покращення дорожнього покриття, визначається найбільш прийнятний спосіб ремонту.