Великдень вдома. Освячену паску можна придбати в магазині (ФОТО. ВІДЕО)

Дата: 18.04.2020 13:41

Великдень вдома, Жашківська ОТГ, карантин, паска, освяченняБогослужіння в одному з маркетів мали нагоду днями спостерігати покупці. У Жашкові в передвеликодні дні прошла акція, організована власниками відомої в місті мережі магазинів в союзі з представниками церкви. Тут були освячені паски та інша продукція, яку зазвичай купують до свята Воскресіння Христа. Отож тепер вірянам не обов’язково іти до храму – освячену паску можна придбати.

Акцію підтримав міський голова Ігор Цибровський. На його думку, така ідея – чудова альтернатива скупченням вірян на службі в храмі, які суперечать карантиним обмеженням.